K.V. Mid-Fryslân / ReduRisk

Akkrum / Grou / Reduzum / Warten

Gerben Boonstra en Sanne Kelder nemen afscheid

Sanne Kelder en Gerben Boonstra in het shirt van Mid-Fryslân

Aan het einde van dit seizoen nemen Gerben Boonstra en Sanne Kelder afscheid van K.V. Mid-Fryslân / ReduRisk. Volgend seizoen zullen zij hun korfbalcarrière voortzetten bij Kinea/Udiros. Dat hebben zij onlangs laten weten aan de selectie.

Gerben begon zijn korfbalcarrière bij Kinea en speelde later bij LDODK en Nic. Inmiddels is hij bezig aan zijn derde seizoen bij Mid-Fryslân. Zijn mooiste herinnering? Het kampioenschap in de zaal en de promotie naar de KL2.

“Het was een fantastische ervaring om dat samen met het team te beleven. Mid-Fryslân is een hechte club waar ik met veel plezier heb gespeeld. Nu is het tijd voor een nieuwe stap en kijk ik ernaar uit om bij Kinea/Udiros mijn steentje bij te dragen en met een enthousiaste selectie het plezier in korfbal voort te zetten.”

Sanne Kelder begon als E’tje bij HKC (Hengelo) en speelde later bij Nic. in het tweede team. Na haar verhuizing streek ze neer bij Mid-Fryslân, waar ze met de selectie mooie stappen heeft gezet. 

“De combinatie met mijn werk is pittig en ik zoek altijd naar manieren om mezelf uit te dagen. Bij Kinea/Udiros zie ik een mooie kans om gezelligheid en uitdaging te combineren. Het was een lastige beslissing om Mid-Fryslân te verlaten. Ik wil iedereen bedanken voor het warme ontvangst, de gezelligheid en alle inzet van de afgelopen jaren. De staf, supporters en vrijwilligers doen er alles aan om sfeer te creëren en dat heb ik enorm gewaardeerd.”

Om te kunnen reageren op dit nieuwsbericht, moet u akkoord gaan met de social media cookies.